BesspolThermoplastische Granulate von Kunststoffe

Über uns

Zarząd spółki

Magdalena Bess-Łoś - współwłaściciel

Magdalena Bess-Łoś
współwłaściciel

Przemysław Łoś - współwłaściciel

Przemysław Łoś
współwłaściciel

O firmie

Od 1990 roku nieustannie dostarczamy na rynki ogólnopolskie surowce tworzyw sztucznych i z powodzeniem kompleksowo zaopatrujemy zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa.

Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami – w myśl idei założyciela firmy – Gerwazego Bess – dostarczamy najwyższej jakości produkty zadowalające nawet najbardziej wymagających klientów. Jako firma staramy się nie tylko o to, aby produkty którymi handlujemy były odpowiedniej jakości, ale również aby dostawy były terminowe. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – wielu naszych klientów już zdążyło przekonać się o tym, że jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające zamówienia w zaplanowanym czasie.

Długotrwałe relacje z klientem cenimy sobie równie mocno jak długotrwałe relacje z naszymi pracownikami. Dbamy o to, aby wszyscy byli sprawiedliwie traktowani, co sprawia, że nasz zespół to zgrana dobrze prosperująca od wielu lat machina. Dowodem na to może być fakt, że niektórzy nasi pracownicy są z nami od samego początku działalności.

Przez 24 lata nieustannej pracy zbudowaliśmy bazę partnerów handlowych, do których należą m.in. SYNTHOS GROUP, SABIC, AMPACET, TISAN ENGINEERING PLASTICS CO LTD i inni. Doskonałe relacje biznesowe przynoszą korzyści nie tylko naszym partnerom, ale również klientom, którzy mogą liczyć na konkurencyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji zamówień.

Siedziba firmy

Nasz kompleks magazynowo biurowy znajduje się z w Osielsku pod Bydgoszczą.

Z tego miejsca zawiadujemy całym przedsiębiorstwem i kontaktujemy się z naszymi klientami. Dbamy o to aby stany magazynowe zawsze były w odpowiednim stanie, a jeśli kontrahent zażyczy sobie nietypowy produkt – chętnie sprowadzamy go na specjalne zamówienie.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą elastyczne warunki współpracy związane z ilościami oferowanych produktów, warunkami płatności oraz terminami dostaw.

Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design