BesspolModyfikowane Granulaty Termoplastycznych TWORZYW SZTUCZNYCH

Język:

O Firmie

Zarząd spółki

Przemysław ŁOŚ - Współwłaściciel

Przemysław ŁOŚ
Współwłaściciel

Magdalena BESS-ŁOŚ - Współwłaściciel

Magdalena BESS-ŁOŚ
Współwłaściciel

O Firmie

Od 1990. roku dostarczamy na rynek ogólnopolski granulaty termoplastycznych tworzyw sztucznych oraz środki pomocnicze do ich przetwórstwa. Kompleksowo zaopatrujemy zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa.

Specjalizujemy się w dostarczaniu gotowych produktów dedykowanych technologiom wytłaczania i wtryskiwania w postaci mieszanek (compoundów) na bazie takich tworzyw jak ABS, PA6, PA6.6, PBT, PC, PET, PP.

Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami – w myśl idei założyciela firmy – Gerwazego Bessa – dostarczamy produkty najwyższej jakości, gotowe spełnić wymogi nawet najbardziej wymagających klientów. W oparciu o własne zaplecze logistyczne zapewniamy optymalne terminy dostaw zgodne z oczekiwaniami Naszych Klientów.

Długotrwałe relacje z klientami cenimy sobie równie mocno, jak dobre relacje z naszymi pracownikami – dbamy o to, by wszyscy byli sprawiedliwie traktowani. Funkcjonujemy jako doskonale zgrany i sprawny zespół posiadający odpowiednią motywację potrzebną do realizacji zadań i wyzwań stawianych przez rynek i branżę przetwórców TS.  Stanowią one dla nas wyzwanie przekładające się na najwyższy poziom satysfakcji a dowodem na to może być fakt, że niektórzy pracownicy są z nami od samego początku działalności Besspolu.

Przez blisko 30 lat nieustannej pracy zbudowaliśmy bazę partnerów handlowych, do których należą takie marki jak m.in.:  A.Schulman, Basell, BASF, DOW, DuPONT, SABIC, SYNTHOS GROUP czy też pozyskany w ostatnim czasie TISAN ENGINEERING PLASTICS CO LTD, którego jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski. Doskonałe relacje biznesowe przynoszą korzyści zarówno naszym Partnerom, jak i przede wszystkim Klientom, którzy mogą liczyć na konkurencyjne ceny oraz niezawodny serwis i wsparcie.

W imieniu Zarządu Firmy

MBE

Siedziba Firmy

Nasz kompleks magazynowo – biurowy znajduje się z w Osielsku k. Bydgoszczy.

Relacje z naszymi Klientami traktujemy bardzo indywidualnie, ciągle uzupełniając posiadany asortyment o nowe produkty. Śledząc i analizując rynkowe trendy, na prośbę kontrahentów sprowadzamy, oprócz typowych i standardowych materiałów, nowe lub nietypowe produkty od naszych dostawców z Polski i zagranicy dające pełną swobodę przy ich zastosowaniu w wymagających aplikacjach i próbach końcowych i spełniające stawiane im wymagania.

Dążąc do rozszerzenia portfolio produktowego firma nawiązała współpracę z czołowym tureckim compounderem, firmą TISAN, która oferuje szeroką gamę modyfikowanych termoplastów konstrukcyjnych.

ECOSTAR® | HYPERPOL® | OLEBOND® | TISAKRIL® | TISARBON® | TISBLEND® | TISLAMID®

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą elastyczne warunki współpracy związane z ilościami oferowanych produktów, warunkami płatności oraz terminami dostaw.

 

Jesteśmy Członkiem Bydgoskiego Klastra Przemysłowego Doliny Narzędziowej.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Branding | Design: Inspect™ Brand & Web Design