BesspolGranulaty termoplastyczne tworzyw sztucznych

Język:

O firmie

Zarząd spółki

Przemysław Łoś - współwłaściciel

Przemysław Łoś
współwłaściciel

Magdalena Bess-Łoś - współwłaściciel

Magdalena Bess-Łoś
współwłaściciel

O firmie

Od 1990. roku dostarczamy na rynek ogólnopolski surowce tworzyw sztucznych i kompleksowo zaopatrujemy zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa.

Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami – w myśl idei założyciela firmy – Gerwazego Bessa – dostarczamy produkty najwyższej jakości, gotowe spełnić wymogi nawet najbardziej wymagających klientów. Mając własną flotę i sprawny dział logistyki, zapewniamy optymalne terminy dostaw. Wielu zdążyło się już przekonać, że nie ma dla nas zadań niemożliwych.

Długotrwałe relacje z klientami cenimy sobie równie mocno, jak dobre relacje z naszymi pracownikami – dbamy o to, by wszyscy byli sprawiedliwie traktowani.  Nasz zespół jest zgrany i od wielu lat działa jak dobrze naoliwiona machina. Dowodem na to może być fakt, że niektórzy pracownicy są z nami od samego początku działalności Besspolu.

Przez blisko 30 lat nieustannej pracy zbudowaliśmy bazę partnerów handlowych, do których należą m.in. SYNTHOS GROUP, SABIC, AMPACET, TISAN ENGINEERING PLASTICS CO LTD i inni. Doskonałe relacje biznesowe przynoszą korzyści zarówno naszym partnerom, jak i klientom, którzy mogą liczyć na konkurencyjne ceny oraz niezawodny serwis.

Siedziba firmy

Nasz kompleks magazynowo – biurowy znajduje się z w Osielsku k. Bydgoszczy.

Z tego miejsca zawiadujemy całym przedsiębiorstwem i kontaktujemy się z naszymi klientami. Stale uzupełniamy nasz asortyment o nowe produkty, dbamy o dobre zaopatrzenie magazynu, na prośbę kontrahentów sprowadzamy nowe lub nietypowe produkty od naszych dostawców z Polski i zagranicy.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą elastyczne warunki współpracy związane z ilościami oferowanych produktów, warunkami płatności oraz terminami dostaw.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design